Pse të zgjidhni të bëheni një partner/shitës i Sleep Industry?

Sleep Industry me qender ne Durres, lider në kerkim dhe shitjen e dyshekëve dhe produkteve plotesuaese të prodhuar në Itali për rishitës, ndryshon nga konkurrenca falë personalizimit të mundshëm të çdo produkti individual dhe madje edhe linjave të plota, në mënyrë që të plotësojë nevojat e të gjithë rishitësve të mundshëm me artikujt e gjumit me cilësi më të lartë. Përshtatja e dyshekëve dhe produkteve të pushimit është një faktor i rëndësishëm që drejton vendimin e shitësve të shumtë dhe operatorëve të sektorit për t’u mbështetur në distributorin Sleep Industry.
Në fakt, bazuar në nevojat, Sleep Industry është në gjendje të propozojë zgjidhje të personalizuara të të gjitha llojeve.

Për më tepër, ata që bëhen një shitës i korporatës do të jenë në gjendje t’u ofrojnë klientëve të tyre:
– Artikuj për gjumë miqësore me mjedisin
– Merrni kohë të shpejtë të dorëzimit
– Marrja e sasive të mëdha të dyshekëve brenda kamionëve falë paketimit me vakum
– Garanci e reduktuar që siguron mbulim afatgjatë me kalimin e kohës
– Produkte gjumi të prodhuara në Itali

CILAT JANE LINJAT E PRODUKTEVE PER SEKTORIN B2B ?

Për të përmbushur nevojat e ndryshme të atyre që vendosin të shesin produktet e kompanisë, Sleep Industry mund të ofrojë një gamë të gjerë produktesh të përshtatshme për shitësit me pakicë të produkteve të gjumit.

Konkretisht, ato që u përshtaten më shumë këtyre klientëve janë këto:

  • Dyshek
  • Zgara Ortopedike
  • Jastëk
  • Sistem Ruaj Hapsiren
  • Linja Hotel
  • Linja Spital
  • Aksesore

BEHUNI NJE TREGETAR

Jeni të interesuar të bëheni një shitës i dyshekëve dhe aksesorëve të pushimit Sleep Industry?

Nëse zotëroni një dyqan me shumë marka dhe dëshironi të zgjeroni gamën tuaj të produkteve, hapni menjëherë një kënd të Sleep Industry në dyqanin tuaj. Në këtë mënyrë, klientët tuaj të showroom-it do të mund ta provojnë atë në lëkurën e tyre dhe të shohin përfitimet që vetëm produktet Sleep Industry mund të sjellin në pushimin e natës.

Për më tepër, falë përvojës sonë, ne do të jemi në gjendje t’ju udhëzojmë në njohjen e modeleve të dyshekëve më të vlerësuar dhe të kërkuar nga klientët, si dhe përmes varianteve të shumta të disponueshme në katalogun tonë.

Na kontaktoni menjëherë duke plotësuar formularin në seksionin Kontakt dhe ne do të jemi të lumtur t’ju informojmë për të gjitha avantazhet që ofron kompania jonë.

Deshiron te behesh partner i jone ?

Ka disa menyra.

Agjent:
Deshiron te jeshe I pavarur, dhe te keshe nje product te garantuar qe te mund ta ofrosh ne rrethin tend shoqerore ose njohjet e tua por ne te njejten kohe te fitosh nga ky process, je ne vendin e duhur, ne ofrojme munesine te gjithe dashamiresve dhe klienteve tane kete mundesi, e cila konsiston ne promovimin e produkteve tona me ane te websit tone duke patur nje perdorues te personalizuar, ku ju mund te shikoni produktet cmimet dhe sasite ne kone reale, beni porosi direct online. Kjo nuk ju jep asnje pengese ne perditshmerine tuaj por vetem nje vlere e shtuar ne vund te muajit ne portofolin tuaj. Pa asnje kosto fillestare. Mos humbisni kohe beni tani rregjistrimin tuaj dhe merni te dhenat e personalizuara dhe filloni te shisni menjehere.

Mobileri / Dyqan
Deshiron nje product te garantuar, tani e ke. Behu partnere i sleep industry dhe ju nuk do te ktheni koken me mbrapa per nje product qe shisni klientit juaj, produkte te garantuar, cmimet i shikon ne kohe reale, sasite ne magazine, per te qene sa me eficent me klientin qe ju vjen ne showroom per te blere. Ju mund te blini produktet tona dhe ti magazinoni ne ambientet tuaja ose mund te shisni nepermjet web tone dhe te beni me pas porosine ne platformen tone. Ne ju ofrojme support ne pergatitjen e stafit tuaj per shitjen e produkteve tona duke I mesuar cdo detaj mbi produktet dhe benefitet qe kane. Produkti qe ne ofrojme eshte ekonomik ne krahasim me jetegjatesine dhe rehatin qe perfiton klienti juaj.

Magazine Shumice
Je nje pike shumice ne qytetin apo rrethin tend.

Ti keni mundesine e jashtezakonshme te behesh partner me ne. Sleep Industry ju jep mundesine te merni cmimet me preferenciale ne treg, cilesi e garantuar, produkte te certifikuar. Ju beheni perfaqesuesi jone per qytetin apo rrethin ku operoni dhe keni suportin tone ne lidhjen apo mareveshjet me bashkepunetore te mundshem ne zonen tuaj. Shume llojshmeri produktesh ne linjen e gjumit, zgjidhje ne te njejtin vend, me me shume se 14 fabrika importuese nga italia dhe bashkepuntore te tjere nga e gjithe bota, mundesojme eksperiencen tone per perfitime te dy aneshme. Me prestigjin qe ne kemi ne treg behemi nje skuader shume e forte per zonen qe ju operoni.

Export
Jemi ne gjendje te furnizojme kliente te niveleve te ndryshem jasht vendit, duke I ofruar te gjitha opsionet favorizuese qe mundeson shitja jasht vendit duke exportuar produktet dhe perfituar keshtu nje cmim me favorizues me taksa 0

BEHU PARTNER